Witam, mam problem z amplitunerem Yamaha R-N500. Nie chce się uruchomić, po wciśnięciu włącznika świeci się tylko żółta dioda LED, nic w środku nie klika, żadne przekaźniki się nie uruchamiają. Spotkał się może ktoś z taką usterką kiedyś i wie, czego to wina? Bardzo proszę o pomoc.
W załączniku daję zdjęcia z wnętrza urządzenia.
AI: Czy próbował Pan już jakieś kroki naprawcze, takie jak resetowanie urządzenia lub sprawdzenie bezpieczników?
Tak
AI: Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany, które mogłyby wpłynąć na działanie amplitunera, na przykład aktualizacja oprogramowania lub przepięcie w sieci?
Nie
W załączniku daję zdjęcia z wnętrza urządzenia.
AI: Czy próbował Pan już jakieś kroki naprawcze, takie jak resetowanie urządzenia lub sprawdzenie bezpieczników?
Tak
AI: Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany, które mogłyby wpłynąć na działanie amplitunera, na przykład aktualizacja oprogramowania lub przepięcie w sieci?
Nie