Witam, przymierzam się do kupienia mojej pierwszej spawarki w życiu. Chodzi o spawanie stali. Co polecacie? Oczywiście nie za miliony.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamHemikhemikalny napisał:Chodzi mi o proste projekty przydatne w mojej firmie. Głównie będzie spawana stal.
sanfran napisał:spawarka MIG na drut samoosłonowy
Mobali napisał:MIG na drut samoosłonowy
Hemikhemikalny napisał:Kupiłbym najtańszą jak nie da się pożyczyćprzymierzam się do kupienia mojej pierwszej spawarki w życiu.
sanfran napisał:SQ5AZP napisał:Poza tym korozja wewnętrzna spawów - to kwestia nie lat jak w normalnym procesie a miesięcy.
Aż tak źle nie jest.
Tabaka341 napisał:- słabe opisy.https://forum-trioda.pl/viewtopic.php?t=41020&hilit=spAWARKA