Witam.
Pacjent Audi A6 C6 2.4 2004 r. B+G
Wymieniałem ostatnio olej i świece, zauważyłem wycieki spod jednej pokrywy zaworów, a przy drugiej olej w gniazdach świec zapłonowych. O ile z deklami dałbym sobie radę, to chciałem się dowiedzieć, żeby wiedzieć, czy czuję się na siłach, jak jest z wymianą uszczelki pod panewnicą, bo to ona odpowiada za wycieki do gniazd świec zapłonowych.
Bardzo proszę bez zbędnej krytyki, tylko jak to się robi, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Trzeba rozpinąć rozrząd, czy da się to zrobić bez ruszania wałków?
Pacjent Audi A6 C6 2.4 2004 r. B+G
Wymieniałem ostatnio olej i świece, zauważyłem wycieki spod jednej pokrywy zaworów, a przy drugiej olej w gniazdach świec zapłonowych. O ile z deklami dałbym sobie radę, to chciałem się dowiedzieć, żeby wiedzieć, czy czuję się na siłach, jak jest z wymianą uszczelki pod panewnicą, bo to ona odpowiada za wycieki do gniazd świec zapłonowych.
Bardzo proszę bez zbędnej krytyki, tylko jak to się robi, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Trzeba rozpinąć rozrząd, czy da się to zrobić bez ruszania wałków?