Dobrze i niedobrze. Kiedyś robiłem Niemcom remont maszyny . Tłok był zamontowany w korpusie na stałe a elementem ruchomym był cylinder. Nikt nie chciał się u nich podjąć naprawy tego cylindra. Ja jechałem akurat do domu ,więc zaproponowałem że zabiorę ze sobą i przywiozę naprawiony bo mam możliwości żeby go samemu naprawić. Warunkiem było że cylinder zdemontują sami.
Przywieźli mi cały siłownik o długości 4m , pracowali przez pół dnia żeby go wymontować, a ja chciałem sam cylinder.
Problemem była nomenklatura- u nich cylinder znaczy siłownik.