Witam mam altusy 110 głosniki zostały wymienione na indentyczne jak były orginalnie firmy TONSIL
czy ktoś by mi mogł powiedziec czy da coś zamontowanie tuby do bas reflexu (jak tak t jak dlugiej)?? czy to nie ma sensu
a może ktos z was zna jakis prosty sposob aby wycisnac z tych kolumn głebszy bass ?? bo u mnie sopran zaglusza wszystko :/ a soprany mam firmy alphard 100wat muzycznej aktywne