Witam wszystkich. Nurtują mnie dwie rzeczy odkąd zacząłem się bawić w konserwację ekspresu do kawy Krups EA89 Evidence.
1. Od której strony założyć uszczelkę baristy? Od góry, czy od dołu przed sprężyną i plastikowym dociskiem?
2. Czy ten element powinien być w jakiś sposób scalony z kotłem (lutowany, sklejony itp.), czy ma przylegać dociśnięty uszczelką?

AI: O jaki dokładnie element chodzi przy mocowaniu do kotła? Czy możesz dokładniej opisać ten element (np. jego kształt, położenie, funkcję)?
Element jest zaznaczony na zdjęciu.
AI: Czy korzystasz z oryginalnych części i masz dostęp do instrukcji serwisowej lub schematu technicznego ekspresu?
Korzystam z oryginalnych części zamiennych.
1. Od której strony założyć uszczelkę baristy? Od góry, czy od dołu przed sprężyną i plastikowym dociskiem?
2. Czy ten element powinien być w jakiś sposób scalony z kotłem (lutowany, sklejony itp.), czy ma przylegać dociśnięty uszczelką?
AI: O jaki dokładnie element chodzi przy mocowaniu do kotła? Czy możesz dokładniej opisać ten element (np. jego kształt, położenie, funkcję)?
Element jest zaznaczony na zdjęciu.
AI: Czy korzystasz z oryginalnych części i masz dostęp do instrukcji serwisowej lub schematu technicznego ekspresu?
Korzystam z oryginalnych części zamiennych.