#1 21584976 20 Cze 2025 20:28 bagnet997 bagnet997 Poziom 5 Posty: 9 Autor tematu Post #1 21584976 20 Cze 2025 20:28 Witam, proszę o pomoc w podłączeniu silnika elektrycznego, silnik od szlabanu elektrycznego, niestety brak tabliczki znamionowej.
Pomocny post #2 21585310 21 Cze 2025 10:08 jozgo jozgo Poziom 42 Posty: 7333 Pomógł: 1019 Ocena: 1329 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 21585310 21 Cze 2025 10:08 Trudno będzie to określić, ale z praktyki taka propozycja. Ryzyko niewielkie. Przewód niebieski 1. do N, Między 2. i 3. wepnij kondensator rozruchowy parę uF, (np 8uF). Podłączanie L do 2. To obroty w jedną stronę, do 3. w drugą. Daj bezpiecznik 6A.
#3 21585690 21 Cze 2025 19:10 bagnet997 bagnet997 Poziom 5 Posty: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 21585690 21 Cze 2025 19:10 Problem rozwiązany, wszystko działa, dziękuję serdecznie.
#4 21585691 21 Cze 2025 19:10 bagnet997 bagnet997 Poziom 5 Posty: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 21585691 21 Cze 2025 19:10 Podłączyłem zgodnie z opisem