Mam problem z zaprogramowaniem sterownika bramy YET402PC-JY. Wysuwa siłownik po naciśnięciu pilota parę milimetrów. Jak go przestawić, żeby działał po jednym kliknięciu i wysunął się cały, aż go wyłączy krańcówka? Może ktoś wie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam