Cześć.
Citroen C4 GPII, 2.0HDi 2015r, podczas jazdy zapala się komunikat "Usterka silnika -napraw samochód", zapala się też napis "SERVICE" lecz nie ma kontrloki "Check engine", moc auta zostaje ograniczona.
Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu komunikatów nie ma. Prosty skaner OBD nie widzi żadnych błędów w sterowniku.
Jakieś sugestie co to może być?
Dziwi mnie najbardziej fakt komunikatu "Usterka silnika...." i brak przy tym kontrolki "Check engine"
Citroen C4 GPII, 2.0HDi 2015r, podczas jazdy zapala się komunikat "Usterka silnika -napraw samochód", zapala się też napis "SERVICE" lecz nie ma kontrloki "Check engine", moc auta zostaje ograniczona.
Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu komunikatów nie ma. Prosty skaner OBD nie widzi żadnych błędów w sterowniku.
Jakieś sugestie co to może być?
Dziwi mnie najbardziej fakt komunikatu "Usterka silnika...." i brak przy tym kontrolki "Check engine"