Wygląda na bafang.
Kurde no szkoda że wcześniej nie napisałeś bo szukałem takiego sterownika po uszkodzeniu starego i wczoraj wydarłem wszystko i wstawiłem chińczyka.
Nie patrzyłem jak odcinałem ale jest nietypowy. Obsługuje inny pas, silnik bezczujnikowy.
Odpuść. kup za 40zł zwykły chiński i będziesz miał spokój