Witam. Posiadam TV 55 cali. Od pewnego czasu na środku ekranu mam białą, przerywaną linię. Po odłączeniu lewej taśmy od TCON, obraz wyświetla się na połowie ekranu z wspomnianą linią. Po odłączeniu drugiej taśmy, wyświetlają się tylko białe pionowe pasy. Jak włączę coś w formacie 4:3, to linia na bokach znika. Czy to wina matrycy, czy TCON? Model Samsung UE55ES6300.
AI: Czy ta biała, przerywana linia pojawia się od razu po włączeniu telewizora, czy dopiero po pewnym czasie (np. po nagrzaniu)?
Od razu po włączeniu.
AI: Czy linia jest widoczna na wszystkich źródłach sygnału (np. HDMI, tuner, USB), czy tylko na jednym?
Tak.
AI: Czy ta biała, przerywana linia pojawia się od razu po włączeniu telewizora, czy dopiero po pewnym czasie (np. po nagrzaniu)?
Od razu po włączeniu.
AI: Czy linia jest widoczna na wszystkich źródłach sygnału (np. HDMI, tuner, USB), czy tylko na jednym?
Tak.