wdorafal napisał: Aha czyli to zgłosić przez internet do Media Expert?
Jak kupiłeś stacjonarnie, to zanosisz pismo do sklepu.
2 egzemplarze, jeden dla sklepu, drugi dla Ciebie, że wpłynęło.
Możesz też przez internet, tylko to TY musisz wtedy przejść ICH procedurę RMA – czyli masz figę do gadania, co zgłaszasz.
Każda procedura RMA jest zbudowana tak, że zadawane tam pytania w 90% już na tym etapie stwierdzają Twoją winę.
wdorafal napisał: I nawet jak kupiłem w sklepie to i tak odbiorą?
A co Ciebie obchodzi, co i jak to zrobią.
Reklamację muszą przyjąć i nie ma tu dyskusji.
Reszta Ciebie nie interesuje.
W 14 dni ma być odpowiedź na piśmie, czy uznają, czy odrzucają.
Ciebie, jako kupującego, nie obchodzi, czy ekspertyzę zrobi sklep, producent czy cieć pilnujący stodoły w Hondurasie.
W razie odrzucenia masz prawo żądać ekspertyzy na piśmie do Twojego wglądu, kto ją robił, gdzie i w jakich warunkach, według jakich dyrektyw.
Moja Ukochana Żono Agniesiu (pro memoriam 25 04 1974 - 19 06 2022) Kocham Cię i tęsknię.
Moja Ukochana Siostro Justynko (pro memoriam 25 02 1974 - 16 01 2025) Kocham Cię i tęsknię.