Szukam speca od silnika kosiarki Kawasaki FJ100D. Najpierw był problem z opalaniem, a jak odpalił to falował, ale można było kosić. Po wymianie świecy i przeczyszczeniu gaźnika, przez jakiś czas opalał, ale musiałem wstrzykiwać paliwo strzykawką na początku. Stwierdziłem, że oddam do serwisu. Dostałem go z tak podkręconymi obrotami, że musiałem biegać za kosiarką truchtem (ma napęd), ale teraz znowu przestał odpalać. Dziwne się wydaje, że taki silnik po 5 latach (mam go od nowego) przestał działać.
Czy ktoś może pomóc/pokierować jak go naprawić?
Czy ktoś może pomóc/pokierować jak go naprawić?