Witam, mam wzmacniacz GSM Signaflex LS-EG11 AGC T2. Moje pytanie: jaka jest tolerancja zasilania, czy można go zasilić z zasilacza buforowego 13,8 V, bo po zaniku napięcia będzie z akumulatora spadać. Może ktoś z szanownych kolegów wie, jak te wzmacniacze tolerują zmianę napięć zasilających. Myślę, że w środku są stabilizatory 5 V i 9 V, ale nie znam budowy wewnętrznej tego wzmacniacza GSM. Bardzo proszę, może ktoś wie. Potrzebuję go podtrzymać w razie zaniku sieci 230 V, a u mnie zdarza się to dosyć często, z tego powodu potrzebuję zasilacza buforowego. Dziękuję wszystkim zainteresowanym i pozdrawiam serdecznie.