Witam, mam prośbę o pomoc.
Nie mogę używać Snajper.net , bo pisze mi , że mam nieprawidłowe hasło do konta allegro.
Oczywiście wszystko jest prawidłowo wpisane, snajperzy nic nie odpisują od miesięcy.
Gdzieś wyczytałem, że trzeba wpisać hasło w trybie incognito, ale nie mam pojęcia jak.
Dysponuje przeglądarkami Edge i Brave chyba , że ktoś zna rozwiązanie dla innej.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Nie mogę używać Snajper.net , bo pisze mi , że mam nieprawidłowe hasło do konta allegro.
Oczywiście wszystko jest prawidłowo wpisane, snajperzy nic nie odpisują od miesięcy.
Gdzieś wyczytałem, że trzeba wpisać hasło w trybie incognito, ale nie mam pojęcia jak.
Dysponuje przeglądarkami Edge i Brave chyba , że ktoś zna rozwiązanie dla innej.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.