logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Fiat Grande Punto 2010 – lokalizacja bezpiecznika gniazda zapalniczki, prośba o potwierdzenie

Grzegorz Markowski 08 Paź 2025 18:45 1236 6
REKLAMA

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poruszono temat lokalizacji bezpiecznika odpowiedzialnego za gniazdo zapalniczki w samochodzie Fiat Grande Punto z 2010 roku. Użytkownik wskazał na skrzynkę bezpieczników umieszczoną w komorze silnika oraz załączył zdjęcie z oznaczeniem konkretnego bezpiecznika. Potwierdzono, że bezpiecznik gniazda zapalniczki znajduje się w tej skrzynce, co jest zgodne z dokumentacją techniczną pojazdu. Wskazano na konieczność sprawdzenia odpowiedniego bezpiecznika w celu diagnozy problemów z zasilaniem gniazda zapalniczki.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA