To oczywiście tylko propozycja - ostatecznie zamiast erzacu można za te 30 zeta mieć naprawdę dobry wzmacniacz słuchawkowy, w którym nawet 400-omowe słuchawki nie będą mieć niedosytu (o ile zastosuje się odpowiednie zasilanie)...
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam