Witam! Mam taki schemat wzmacniacza słuchawkowego:

Użyłem tranzystorów BC108B oraz BD135. Ze słuchawkami 32 Ω radzi sobie dobrze, ale przy słuchawkach 64 Ω już brakuje mu troszkę. Jak zwiększyć wzmocnienie i moc, by napędził słuchawki 64 Ω?
Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Moje słuchawki to Sennheiser HD 280 PRO 500 mW
Użyłem tranzystorów BC108B oraz BD135. Ze słuchawkami 32 Ω radzi sobie dobrze, ale przy słuchawkach 64 Ω już brakuje mu troszkę. Jak zwiększyć wzmocnienie i moc, by napędził słuchawki 64 Ω?
Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Moje słuchawki to Sennheiser HD 280 PRO 500 mW