Witajcie
Czy tańsze jest położenie kabla do zasilania 1-fazowego czy 3-fazowego o długości 100 m w celu połączenia skrzynki na granicy działki z budynkiem?
Planuję podpisać umowę na przyłączenie budynku do sieci energetycznej.
Moc maksymalna jaką chciałbym mieć możliwość pobierać to powiedzmy 10kW.
We wniosku muszę podać, czy ma być licznik 1-fazowy, czy 3-fazowy.
Za kabel na działce będę musiał sam zapłacić, dlatego się pytam.
Pozdrawiam
Czy tańsze jest położenie kabla do zasilania 1-fazowego czy 3-fazowego o długości 100 m w celu połączenia skrzynki na granicy działki z budynkiem?
Planuję podpisać umowę na przyłączenie budynku do sieci energetycznej.
Moc maksymalna jaką chciałbym mieć możliwość pobierać to powiedzmy 10kW.
We wniosku muszę podać, czy ma być licznik 1-fazowy, czy 3-fazowy.
Za kabel na działce będę musiał sam zapłacić, dlatego się pytam.
Pozdrawiam