Posiadam Renault Megane 1.6 16V 113 KM.
Problem polega na tym, że kontrolka od trakcji świeci się nawet po włączeniu zapłonu, tylko nie świeci się tak normalnie, tylko tak się jarzy delikatnie na dole. 2 zdjęcia: jak się normalnie pali po zapłonie i bez zapłonu. I ktoś wie, o co w tym chodzi? I czy przez to może się dławić na zimnym?
Problem polega na tym, że kontrolka od trakcji świeci się nawet po włączeniu zapłonu, tylko nie świeci się tak normalnie, tylko tak się jarzy delikatnie na dole. 2 zdjęcia: jak się normalnie pali po zapłonie i bez zapłonu. I ktoś wie, o co w tym chodzi? I czy przez to może się dławić na zimnym?