Witam. Chcę zainstalować Openbeken na gniazdku z Action, LSC Smart Home plug.
Jest in na płytce CB2S.
Pierwszy raz jak zainstalowałem, świeciła się tylko niebieska dioda. Drugi raz przeflashowałem i nie działa wcale. Jak wgrać odpowiednio na to gnizdko?
Rozumiem że trzeba te szablony skopiować do flashera, ale jak i co.
Ogólnie to jest mały "syf" na forum, przez co dla mnie amatora OBK jest problem znaleźć konkretną infromację.
Z góry dzięki.
PS. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4087228.html
Flashuje według tego poradnika i nic. Niby instalacja kończy się pomyślnie, ale wifi nie widzia hotspota. Wylutowałem płytkę nawet z tego gniazdka i nic to nie daje.
Jest in na płytce CB2S.
Pierwszy raz jak zainstalowałem, świeciła się tylko niebieska dioda. Drugi raz przeflashowałem i nie działa wcale. Jak wgrać odpowiednio na to gnizdko?
Rozumiem że trzeba te szablony skopiować do flashera, ale jak i co.
Ogólnie to jest mały "syf" na forum, przez co dla mnie amatora OBK jest problem znaleźć konkretną infromację.
Z góry dzięki.
PS. Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie do odpowiedniego
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4087228.html
Flashuje według tego poradnika i nic. Niby instalacja kończy się pomyślnie, ale wifi nie widzia hotspota. Wylutowałem płytkę nawet z tego gniazdka i nic to nie daje.