Wątpię, żeby jakakolwiek produkowana obecnie pralka w rozmiarze slim przetrwała 10 lat bez napraw. W dużych pralkach jest duży wybór, w małych sporo mniejszy i brak kluczowych producentów, więc wybór niewielki. Zresztą obecnie narzekają na wszystkich mniej lub bardziej. Mam nadzieję, że z racji tego, że silnik jest mocowany "na sztywno" w Haierze łożyska nie padną szybko. Szukałem również na forum ewentualnych możliwych usterek tej marki i nie mogłem nic znaleźć. Optymistycznie podszedłem do sprawy, że może rzadko się psują, bo pesymistycznie wychodziłoby, że może nie warto naprawiać 🥴. Coś kupić trzeba, a specyfikacja na papierze bardzo mi odpowiada.
Jeśli macie propozycje konkretnych modeli w rozmiarze całkowitym do 52 cm i bębnie 8 kg, to słucham.
Dodano po 4 [godziny] 5 [minuty]:
No i w pizdu wylądował... kupiony Electrolux.
Moderowany przez Felini:3.1.5-3.1.7 Rozpowszechnianie treści sprzecznych z zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami.