gutierez69 napisał: Jakby nowa też miała przeżyć 13 lat to byłoby nieźle.
Nie ma szans, aby tyle robiła nowa, znam stare Eluxy i mam o nich jak najlepsze zdanie, mam ich na magazynie kilkanaście sztuk, EWF są warte naprawy, szukaj dawcy i naprawiaj, można zdobyć używkę nawet na chodzie, ale wersję EWF bym brał, moja kalkulacja jest taka: za nową trzeba wyłożyć ponad 1000 i starcza na ok. 4 lata, czyli rok to 250 zł, za używkę dasz 300 i posłuży kilka lat, jeśli będziesz miał pecha to rok na pewno będzie robić.
>>21783020 znalazłeś przyczynę trzeszczenia? Obstawiam, że to nie były łożyska, miałem podobne zjawisko, ale był to drut w zbiorniku