Dzień dobry, problem z ogrzewaniem w aucie Opel Zafira B, 2006, 1.8, a mianowicie, za termostatem, gruba rura po rozgrzaniu silnika jest zimna, wchodząc w ukryte menu, temperatura na wyświetlaczu pokazuje 0 stopni, gdy odpalę silnik powoli zaczyna rosnąć, czyli czujnik w bloku silnika nie jest uszkodzony, gdy przełączam gałką z LO na HI, to słychać, że klapki pracują (tak mi się zdaje), czy może to być wina czujnika w termostacie, czy sam termostat do wymiany i czy czujnik w termostacie się wymienia, czy to jest komplet.