maciejrauhut95 napisał: Czy mogę zdjąć białą obudowę aby przekręcić gwint żabka?
To "białe" to prawdopodobnie element którym to można kręcić.
Można kręcić w celu ukierunkowania (na przykład do butelki) wypływającego płynu z kaloryfera.
Wypływ z takowego zaznaczyłem czarną strzałką, i w tym wypadku uciekające powietrze wraz z płynem będzie leciał pod górkę.
A czy można zdjąć?
Pewnie tak.
Tylko że wtedy jak to zrobisz, to możesz to uszkodzić, co jedynym nie pożądanym następstwem będzie to, że nie będziesz mógł
ukierunkować strużki wypływającego płynu z grzejnika.
U mnie ten element wygląda tak:
A żółta strzałka to odpowiednik Twojej czarnej.
I można nim kręcić w kółko.