Proszę o pomoc w doborze centrali sterującej do napędu Force V400 LS. Obecna centrala CB400LS: nie działa wyjście na elektrozamek. Zastanawiam się nad wymianą centrali, proszę o propozycję, jaką mogę zamontować.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam