Polecacie jakiś tani oscyloskop dwukanałowy dla hobbysty? Najlepiej do 700-800 zł. Wystarczą mi podstawowe funkcje. Zastanawiałem się nad Fnirsi 1014D, ale widziałem dużo negatywnych opinii.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam