Vito 639 2008r. Brak reakcji po włożeniu kluczka oraz po założeniu testera cewki immo brak reakcji diody LED ale cały czas jest zwolniona blokada kierownicy. W załączniku schemat. Na stole kluczyk i stacyjka ok. W aucie na ryglu N26/5 mam:
1-sygnał do ESI;
2- zasilanie +12V;
3- masa;
4-zasilanie +12V;
Na stacyjce N73 mam:
A9 - zasilanie +12V;
A10 - zasilanie +12V;
A7 - sygnał z rygla;
B2- masa;
I teraz dziwna rzecz, przy wypiętym ryglu i wypiętej stacyjce mam tylko zasilanie na A9 i 4 pinie rygla. Jak wepnę tylko wtyczkę A do stacyjki to pojawia się zasilanie na A10 i 2 pinie rygla, czy tak ma być ?
1-sygnał do ESI;
2- zasilanie +12V;
3- masa;
4-zasilanie +12V;
Na stacyjce N73 mam:
A9 - zasilanie +12V;
A10 - zasilanie +12V;
A7 - sygnał z rygla;
B2- masa;
I teraz dziwna rzecz, przy wypiętym ryglu i wypiętej stacyjce mam tylko zasilanie na A9 i 4 pinie rygla. Jak wepnę tylko wtyczkę A do stacyjki to pojawia się zasilanie na A10 i 2 pinie rygla, czy tak ma być ?