Logo Simens Jak zasymulować styk rozwierny przekaźnika, czyli NC.
Wejście -wyjście sygnału i wejście sterujące.
Wejście -wyjście sygnału i wejście sterujące.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamStrumien swiadomosc... napisał:Niestety Logo jest ułomne pod wieloma względami