logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Siemens LOGO!] Jak zasymulować styk rozwierny NC przekaźnika z wejściem sterującym?

Strumien swiadomosci swia 14 Cze 2026 12:44 192 8

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy symulacji styku rozwiernego NC w sterowniku Siemens LOGO! oraz sposobu realizacji sygnału wejście–wyjście z wejściem sterującym. Pytanie odnosi się do odwzorowania działania przekaźnika ze stykiem NC w logice PLC, prawdopodobnie z użyciem odpowiedniego połączenia wejść i wyjść w programie LOGO!.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA