Witam.
Znalazłem starą nagrzewnicę ciepłego powietrza(znajmi mówią że to chyba webasto??)wygląda jak duże czarne cygaro.Slinik i cewka od podawania paliwa działają ale ,przepalone jest włókno na świecy żarowej
Świeca ma gwint ok. 23mm i napis HA01 6V 17A H/78
Na obudowie jest tabliczka z napisem:
Veb Ölheizgeratewerk Neubrandemburg
Typ 241.02
Nr 10493/82
12V 6000kcal/h
S1 125W IP 00
Cudeńko ma wylot spalin,wlot zimnego powietrza,wężyk do paliwa i jeszcze jakiś tajemniczy wylot obok wyjścia spalin.W środku jest silnik z tabliczką 12V i 3000obr/min głębiej nie udało mi sie rozebrać.
Mam pytanie czy ktoś ma do tego jakiś opis ,schemat ,przekrój , sposób rozruchu lub jakiekolwiek inne informacje.
Pozdrawiam i z góry dziękuje Michał
Znalazłem starą nagrzewnicę ciepłego powietrza(znajmi mówią że to chyba webasto??)wygląda jak duże czarne cygaro.Slinik i cewka od podawania paliwa działają ale ,przepalone jest włókno na świecy żarowej
Świeca ma gwint ok. 23mm i napis HA01 6V 17A H/78
Na obudowie jest tabliczka z napisem:
Veb Ölheizgeratewerk Neubrandemburg
Typ 241.02
Nr 10493/82
12V 6000kcal/h
S1 125W IP 00
Cudeńko ma wylot spalin,wlot zimnego powietrza,wężyk do paliwa i jeszcze jakiś tajemniczy wylot obok wyjścia spalin.W środku jest silnik z tabliczką 12V i 3000obr/min głębiej nie udało mi sie rozebrać.
Mam pytanie czy ktoś ma do tego jakiś opis ,schemat ,przekrój , sposób rozruchu lub jakiekolwiek inne informacje.
Pozdrawiam i z góry dziękuje Michał