co jakieś pare sekund czasami co pare minut przerywa na pół sekundy, sekunde dzwięk i resetuje do ustawień początkowych. Jak gra radio to zamiast częstotliwości pojawia się wtedy napis TUNER, a jak gra magnetofon to zamiast PLAY pojawia sie TAPE. Sprawdziłem zgodnie z schematem napięcia i jest ok, brak zimnych lutów. Może ktoś spotkał się z taką magią???