Obrotomierz już działa. Przyczyna była śmieszna. Mianowicie ktoś odkręcił od zacisku cewki kabel
Następnym problemem jest niedziałające ogrzewanie tylnej szyby. Po włączeniu ogrzewania nie zapala sie kontrolka na tablicy wskaźników. Grzałka na szybie sprawna (sprawdzałem omomierzem po odłączeniu przewodów). Przełącznik też sprawny.
Dodano po 1 [godziny] 17 [minuty]:
Poprawka: Ogrzewanie działa, niedziała kontrolka. Jak będe miał troszke czasu wyjme wskaźniki i zobacze czy żarówka jest dobra.