Witam !! Mam pytanie do bardziej zaawansowanych elektroników: mianowice, posiadam stroboskop dyskotekowy J-23 i czy dało by sie go przerobić tak aby służył do ustawiania zapłonu w samochodzie. Aby urządzenie działało, palnik musi sie zapalać w czasie gdy na 1 świece w aucie podawane jest napięcie na iskre.... Może w miejsce generatora impulsów wstawć przekażnik który wytrzyma był napięcie z świecy... I wogule czy ktoś wie ile wymosi napięcie na świecy... ?
Mapiszcie co o tym myślicie, czy ma to wogule prawo działać
Dzięki
Mapiszcie co o tym myślicie, czy ma to wogule prawo działać