CZy moze mi ktoś pomóc mam punto 1.1 z gazem rano jak odpale sam to ładnie chodzi na bezynie jak i na gazie ale gdy się rozgrzeje toza czyna przerywać jakby prądu brakowało (wymienilenm świece i przewody). Prosze o pomoc i zgory dziekuje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam