Witam, mam canona ip1500 drukarka ma około 1 miesiaca- skończył sie tusz który był dodany do drukarki,wiec na allegro zakupilem od gościa tusz firmy SIC- ze wszystkich na allegro ten miał wg.komentarzy najlepsze tusze. Po pierwszym napełnieniu (napełniałem od spodu pojemnika- bojemnik bci-24) przez 1 dzień wszystko było ok, jednak na drugi dzień zaczoł przerywać i teraz jak drukuje to tak prawie jak wcale- tusz w pojemniku jest, zauwazyłem ze po czyszczeniu głowicy jestona cała tuszem zabrudzona, rozebrałem tez ten pojemnik- "wysuszyłem" gąbkę z tuszu za pomocą chusteczek i wlałem tusz od nowa jednak nic się nie poprawiło- co to może być? wina tuszu, głowicy czy pojemnika do którego wlewa się tusz? Proszę o pomoc.
Dziekuję,
Adam
Dziekuję,
Adam