Mam programator ISP, współpracujący z PonyProg i problem z programowaniem wymienionych w tytule procesorów. 90S2313 i 90S1200 są na liście obsługiwanych scalaków, ale - nie programują się, PonyProg twierdzi, że nie ma scalaka lub jest niewłaściwy. I faktycznie, oscyloskop stwierdza, że na wyjściu MOSI nie ma żadnyvch impulsów, dotyczy to w sumie już 10 sztuk scalaków, nowych. Tym samym programem i programatorem ATmega8 się programuje, więc całóść jest sprawna.
Czy poza podłączeniem zasilania +5V do procesora i interfejsu ISP coś jeszcze trzeba z tym zrobić? I czym (jakim programem) można programować ATtiny2313? PonyProg nie potrafi, wyszukiwanie w Google nie daje sensownych rezultatów, znajduje tylko różne wersje tego samego programatora ISP, jakoś bez innego softu.
Czy poza podłączeniem zasilania +5V do procesora i interfejsu ISP coś jeszcze trzeba z tym zrobić? I czym (jakim programem) można programować ATtiny2313? PonyProg nie potrafi, wyszukiwanie w Google nie daje sensownych rezultatów, znajduje tylko różne wersje tego samego programatora ISP, jakoś bez innego softu.