Witam mam tego Radmora i postanowiłem go przestroić na pasmo 2 metry , wymieniłem blok w cz. z pasma 160MHz , dysponuje płytkami do nadajnika z pasma 170MHz , moje pytanie dotyczy generatora kwarcowego odbiornika , filtr pasmowy w tej wersji nastrojony jest na f podstawową kwarcu a w wersji z 160MHz jest nastrojony na drugą harmoniczna to 67MHz a następnie powielana 2x ja zostawiłem obwód w generatorze na 33,5 MHz a w bloku w cz. powieliłem x4 , czy uzyskam lepsze parametry odbiornika przestrajając obwód w generatorze na 67 MHz?
Pozdrawiam
Pozdrawiam