witam
szukałem ale nic nie znalazłem Czy nie ma nikt linku do jakiegoś artykułu opisującego zasadę działania regulacji temperatury w lodówce?byłbym bardzo wdzięczny z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
dziękuje i pozdrawiam:|
szukałem ale nic nie znalazłem Czy nie ma nikt linku do jakiegoś artykułu opisującego zasadę działania regulacji temperatury w lodówce?byłbym bardzo wdzięczny z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
dziękuje i pozdrawiam:|