siema
czy można zrobić tak że zamiast transfotmatora triodalniego wstawić transfotmator impulsowy z zasilacza ATX(300W). Prosze o dopowiedz i jak mozna tak zrobić to prosze o pomoc żeby na wyjściu miał 2x10V.
czy można zrobić tak że zamiast transfotmatora triodalniego wstawić transfotmator impulsowy z zasilacza ATX(300W). Prosze o dopowiedz i jak mozna tak zrobić to prosze o pomoc żeby na wyjściu miał 2x10V.