Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Citroen Berlingo potrzebna POMOC

muminus 15 Apr 2006 20:44 9864 5
 • #1
  muminus
  Level 10  
  Witam wszystkich mam taki problem z centralnym zamku. To usterka na pewno skończy się wizytą w ASP Citroena lecz może ktoś się spotkał z takim czymś i miałbym pewną przewagę nad mechanikami gdyż już nie raz mi się zdarzało że w tym właśnie warsztacie autoryzowanym robili mi coś tak że po miesiącu wracać musiałem z powrotem.

  Mianowicie mój problem to zamykanie się centralnego zamka w momencie ruszania z miejsca :/. Za każdym razem gy zamek jest otwarty i ruszam z miejsca to zamykają mi sie wszystkie zamki :). Usterka śmieszna ale przy jeździe w mieście dość denerwująca. Jeśli ktoś miał taki problem to proszę o info jak to naprawił i czego to była wina. Chciałbym w końcu utrzeć nosa ty mechaniką jeśli znowu zaczną mi wciskać ciemnotę.
 • #2
  ponar
  Level 21  
  Poczebujesz przeprogramować modół zamka centralnego w berlingo chyba jest to zespolone z bsi.
 • #3
  muminus
  Level 10  
  Dzięki za szybką odpowiedz :)
 • #4
  vauer6
  Level 17  
  A czytales instrukcje obslugi?:)w partnerze mozna to bodajze wyl.dluzszym przytrzymaniem przycisku zamykania wew.
 • #5
  szarłat
  Level 2  
  prawdopodobnie zostało włączone automatyczne blokowanie drzwi.
  Wyłączenie polega na naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku centralnego zamka na desce rozdzielczej (przycisk z kłódką) aż do momentu zablokowania drzwi.
 • #6
  muminus
  Level 10  
  Dokładnie tak tylko że w instrukcji od berlingo ani słowa o tym nie ma :/ w każdym innym aucie Citroena jest a w berlingo brak jest pisu alarmu i centralnego zamka ;) dzięki zap omoc ;)