Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Citroen Berlingo potrzebna POMOC

15 Kwi 2006 20:44 7644 5
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich mam taki problem z centralnym zamku. To usterka na pewno skończy się wizytą w ASP Citroena lecz może ktoś się spotkał z takim czymś i miałbym pewną przewagę nad mechanikami gdyż już nie raz mi się zdarzało że w tym właśnie warsztacie autoryzowanym robili mi coś tak że po miesiącu wracać musiałem z powrotem.

Mianowicie mój problem to zamykanie się centralnego zamka w momencie ruszania z miejsca :/. Za każdym razem gy zamek jest otwarty i ruszam z miejsca to zamykają mi sie wszystkie zamki :). Usterka śmieszna ale przy jeździe w mieście dość denerwująca. Jeśli ktoś miał taki problem to proszę o info jak to naprawił i czego to była wina. Chciałbym w końcu utrzeć nosa ty mechaniką jeśli znowu zaczną mi wciskać ciemnotę.
  • Poziom 21  
    Poczebujesz przeprogramować modół zamka centralnego w berlingo chyba jest to zespolone z bsi.
  • Poziom 10  
    Dzięki za szybką odpowiedz :)
  • Poziom 17  
    A czytales instrukcje obslugi?:)w partnerze mozna to bodajze wyl.dluzszym przytrzymaniem przycisku zamykania wew.
  • Poziom 2  
    prawdopodobnie zostało włączone automatyczne blokowanie drzwi.
    Wyłączenie polega na naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku centralnego zamka na desce rozdzielczej (przycisk z kłódką) aż do momentu zablokowania drzwi.
  • Poziom 10  
    Dokładnie tak tylko że w instrukcji od berlingo ani słowa o tym nie ma :/ w każdym innym aucie Citroena jest a w berlingo brak jest pisu alarmu i centralnego zamka ;) dzięki zap omoc ;)