Bawił się ktoś moze tymi wyswietlaczami?. mam dziwny problem (LCD chodzi na nokii). W miare jak zapalam na nim coraz wiecej punktów to kontarst zaczyna coraz bardziej pulsować aż w koncu znika. Ale jesli wydam mu komende aby zaczernił cały ekran to robi to bez najmniejszych problemów. jeszce coś, w nanualu pisze że po resecie wskazniki adresu są zerowane, a u mnie grafika zaczyna sie pojawiać nieco z parwej strony. Napisałe do niego programik tak jak sugerowała aplikacja (na jej koncu), z małym wyjątkeim. Zamiast rysować literki PH... ja wysyłam cały czas do niego dwa rózne bajty, które tworzą na ekranie szachownice.
program w asm na 2051
program w asm na 2051