Witam.
Zamierzam kupić nowy zasilacz bo ze starym już chyba coś nie tak - Codegen 300W, nagrywarka wydaje odgłosy mechaniczne i dioda miga jakby próbowała uzyskać dostęp do CD. Na razie podłączyłem nagrywarkę do innej linni razem z dyskiem i jest chyba OK.
Konfiguracja komputera:
Soltek SL-75DRV4, AMD Duron 1GHz, 512 MB RAM, Maxtor 40 GB, CD-RW LG 5sx24x52x, LAN Compex 10/100, Modem Pentagram HEX2, karta satelitarna SkyStar2, do tego podłaczona do kompa IRDA na płycie głównej i interfejs MIDI do złącza gier
O jakiej mocy kupić zasilacz czy 350 wystarczy czy lepiej większy. Mam miernik elektroniczny który w tej chwili wykazuje mi pobór mocy całego kompa 102 VA (bez monitora i innych urządzeń zewnętrznych)
Zamierzam kupić nowy zasilacz bo ze starym już chyba coś nie tak - Codegen 300W, nagrywarka wydaje odgłosy mechaniczne i dioda miga jakby próbowała uzyskać dostęp do CD. Na razie podłączyłem nagrywarkę do innej linni razem z dyskiem i jest chyba OK.
Konfiguracja komputera:
Soltek SL-75DRV4, AMD Duron 1GHz, 512 MB RAM, Maxtor 40 GB, CD-RW LG 5sx24x52x, LAN Compex 10/100, Modem Pentagram HEX2, karta satelitarna SkyStar2, do tego podłaczona do kompa IRDA na płycie głównej i interfejs MIDI do złącza gier
O jakiej mocy kupić zasilacz czy 350 wystarczy czy lepiej większy. Mam miernik elektroniczny który w tej chwili wykazuje mi pobór mocy całego kompa 102 VA (bez monitora i innych urządzeń zewnętrznych)