Witam. Wiem, że robię "na odwrót" dobierając głośniki do obudowy, a nie obudowę do głośników, ale długoby tłumaczyć dlaczego tak jest. Do rzeczy- obudowa posiada objętośc ok. 90 litrów, głośniki nie mogą być większe jak 27 cm. Kolumna będzie 3 drożna. Rozważałem
1. 1* GDN 25/60/1 Tonsil (ponieważ posiadam niepotrzebne 2 szt)
2. 2 *---------//--------------
3. 2* GDN 20/xx/x Tonsil
Proszę o Wasze porady, chciałem użyć Tonsili ze względu na moje przekonanie do brzmienia paierowej membrany, ale nie upieram się przy tym.
1. 1* GDN 25/60/1 Tonsil (ponieważ posiadam niepotrzebne 2 szt)
2. 2 *---------//--------------
3. 2* GDN 20/xx/x Tonsil
Proszę o Wasze porady, chciałem użyć Tonsili ze względu na moje przekonanie do brzmienia paierowej membrany, ale nie upieram się przy tym.