Witam...wlasnie zbudowalem obudowe do glosnika 30cm firmy Kicx 250W rms. Obudowa ma jakies 35 litrow lacznie z tym co zajmuje glosnik no i chcialbym uslyszec jakies rady co do wytlumienia a dokladniej jakiego materialu najlepiej uzyc, jak grubo wytlumic i na ktorych sciankach aby uzyskac miekki i jak najglebszy bas. Obudowa jest narazie zamknieta no i zastanawiam sie czy nie wydrazyc BR by dodac pare dB, tylko obawiam sie ze wtedy nie zejdzie tak nisko...ale BR zawsze mozna zapchac
A co do wzmacniacza to zastanawiam sie nad kupnem Blaupunkta GTA 2
http://allegro.pl/item108574192_blaupunkt_gta_2_special_375w_najnowszy_2l_gwar_.html (takiego). Czy to wystarczy by napedzic ten glosnik? Bo obecnie posiadam tanioche (firsta) i niestety nie poradzil sobie z tym glosnikiem, wrecz tragedia-nawet go dobrze nie rozbujał.
Tak wiec wszelkie uwagi bylyby mile widziane
dodaje fotki suba po zlozeniu.....teraz jeszcze uszczelnianie,wytlumienie,port,ewentualny BR no i wzmocnienie
. Czekam na WYPOWIEDZI :p i Pozdrawiam
http://allegro.pl/item108574192_blaupunkt_gta_2_special_375w_najnowszy_2l_gwar_.html (takiego). Czy to wystarczy by napedzic ten glosnik? Bo obecnie posiadam tanioche (firsta) i niestety nie poradzil sobie z tym glosnikiem, wrecz tragedia-nawet go dobrze nie rozbujał.
Tak wiec wszelkie uwagi bylyby mile widziane