Przerobiłem odrobinę schemat regulatora który był na elektrodzie tak abym mógł zastosować pt1000 zamiast termistora i wygląda to tak:
Tylko jest problem bo stycznik przełącza sie za wolno drga pewnie trzeba dobrać odpowiednie rezystory/kond. w sprzężeniach zwrotnych, próbowałem metoda empiryczna jednak niezbyt sie to sprawdziło czy mogłby ktoś to obliczyć? i zależało by mi aby ostre zalączenie/wyłaczenie stycznika nastepowalo juz przy roznicy temp. 2C czyli ok. 8Om dla tego czujnika
Z góry dzięki...
Tylko jest problem bo stycznik przełącza sie za wolno drga pewnie trzeba dobrać odpowiednie rezystory/kond. w sprzężeniach zwrotnych, próbowałem metoda empiryczna jednak niezbyt sie to sprawdziło czy mogłby ktoś to obliczyć? i zależało by mi aby ostre zalączenie/wyłaczenie stycznika nastepowalo juz przy roznicy temp. 2C czyli ok. 8Om dla tego czujnika
Z góry dzięki...