Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z mp3 playerem Philips SA164

26 Cze 2006 00:59 2787 5
  • Poziom 11  
    Witam

Ostatnio nabylem na allegro uszkodzonego mp3 playerka firmy Philips model SA164 256MB. Po podłączeniu do kompa wykrywa go i mozna na jego dysku wykonywac operacje kopiowania i kasowania. Jednak on sam sie nie wlacza. Probowalem wgrac mu firmware programem Philips Firmware Manager podpinajac playera do kompa w trybie recover mode (przy podpieciu trzymam klawisz play). Po wcisnieciu start program pyta o model. Po wpisaniu modelu czeka chwilke i wywala komunikat: "Firware download error" a nastepnie: "Device upgrade filed". Do netu jestem podpiety caly czas. To jest moj pierwszy odtwarzacz ktory chcialbym ozywic. Wczesniej tego nie robilem. Jesli ktos ma jakis pomysl to bardzobym prosil o podzielenie sie nim.
  • Poziom 11  
    Siemanko

Problem jest aktualny. Gdybys mogl mi podeslac na maila soft i jakbys napisal czym najlepiej go wgrac to bede Ci bardzo wdzieczy.
  • Poziom 35  
    widzę ,że liczysz na gotowca , samemu nie chce się pomyśleć ???? , soft orginalny zaginął gdzieś na chińskim serwerku - sprawdziłem , oprogramowanie do zmiany softu od tego sprzętu łączy się z serwerem gdzieś w chinach ,ale niestety aktualnie na nim znajduje się coś innego i nie ma mowy żeby się udało wgrać . soft od flashowanie tego mp3 łączy się z tą stroną : cn.perceptiondigital.com//fu-bin/mass_storage_daemon.cgi?protocol=103&model=SA164/00&brand=Philips&serial=SF000501000000&software=08 po otworzeniu strony zobaczymy -1- i nic więcej. jak znajdzesz firmware od tego playerka na tym serwerku to masz fart . Tajemnica moja polega na tym że wgrałem soft od modelu SA157/02 , nie będzie kolorowego podświetlenia i nie będzie nagrywania z mikrofonu , pozatym reszta zdaje się działać poprawnie . soft znajdziesz na stronie philipsa.
  • Poziom 11  
    Softu szukalem dlugo i nigdzie nie znalazlem. Pisalem do philipsa i odpisali mi ze soft nalezy pobrac za pomoca programu Philips Firmware Manager z internetu. Gdy probuje to zrobic wywala mi blad i tyle.

Z tego co wiem to forum to sluzyc ma wzajemnej wymianie doswiadczen wiedzy i pomocy. Jezeli chcesz mi pomoc to umiesc ten soft od sa157 za punkty. Jezeli tylko chciales sie pochwalic ze udalo ci sie ozywic ten odtwarzacz do gratuluje i ciesze sie razem z toba :]
  • Poziom 35  
    witam , ja nadal widzę ,że nie chce sie tobie wejśc na strone philipsa i pobrać soft i nie pisz ,że nie można znaleźć , bo zajeło mi to 10 sekund poprzez google. link do plików : http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpi...=SA157/02&mid=Link_Software&hlt=Link_Software , tym go potraktuj i sprawa załatwiona .