Witam,
Proszę wybaczyć banalność problemu. Użytkuję internet przez TV kablową. Kupiłem kartę TV do komputera i chciałbym, aby modem internetowy i przewód antenowy od karty TV były podłączone jednocześnie. Wydawało mi się, że jedyne czego potrzebuję to stosowny rozgałęziacz. Kupiłem zatem na aukcji "3-way splitter 5-1000 MHz". Niestety po podłączeniu internet nie działa a telewizja bardzo śnieży, nawet jeśli są podłączone do rozgałęźnika pojedyńczo. Czy ktoś mógłby poradzić mi w czym problem? Czy kupiłem zły rozgałęźnik? Czy jednak nie ma możliwości takiego podłączenia, aby sygnał nie był tracony i oba media mogły funkcjonować równocześnie?
Obok gniazda TV, gdzie dotychczas podłączony był internet, jest gniazdo R. Podłączona tam karta telewizyjna bardzo śnieży. Po podłączeniu do gniazda TV wszystko jest oczywiście OK.
Z góry dziękuję za pomoc.
Jacek J.
Proszę wybaczyć banalność problemu. Użytkuję internet przez TV kablową. Kupiłem kartę TV do komputera i chciałbym, aby modem internetowy i przewód antenowy od karty TV były podłączone jednocześnie. Wydawało mi się, że jedyne czego potrzebuję to stosowny rozgałęziacz. Kupiłem zatem na aukcji "3-way splitter 5-1000 MHz". Niestety po podłączeniu internet nie działa a telewizja bardzo śnieży, nawet jeśli są podłączone do rozgałęźnika pojedyńczo. Czy ktoś mógłby poradzić mi w czym problem? Czy kupiłem zły rozgałęźnik? Czy jednak nie ma możliwości takiego podłączenia, aby sygnał nie był tracony i oba media mogły funkcjonować równocześnie?
Obok gniazda TV, gdzie dotychczas podłączony był internet, jest gniazdo R. Podłączona tam karta telewizyjna bardzo śnieży. Po podłączeniu do gniazda TV wszystko jest oczywiście OK.
Z góry dziękuję za pomoc.
Jacek J.