Mam mp3 playera i niedługo wyjeżdzam i chce zrobić do niego wzmacniacz który bedzie zasilany akumulatorem i podłączony do kolumny tak żeby na plaży grała muzyka ..
Porsze to pilne
Porsze to pilne
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamDanio17 napisał:możecie mi polecić co najlepiej zbudować żeby najlepiej grało chodzi mi o wzmacniacz + głośniki![]()
Dodano po 16 [minuty]:
dało by rade zrbić tanim kosztem tak żeby zrobić że w jednym głośniku bedzie sam bas lecieć ?? prosze o pomoc niedługo wyjeżdzam i musze to zrobić a zależy mi na takim sprzęcie żeby dobrze i dosyć głośno grał za niewielkom cene