Witam!
W programie wykorzystuję dwa podprogramy i w każdym z nich przerwania od licznika timer0. Chciałbym gdy wykonywany jest podprogram1 przepelnienie licznika powodowalo przerwanie do przerwania1 a gdy wykonywany jest podprogram2 przepełnienie licznika powodowało przerwanie do przerwania2. Moje pytanie brzmi, czy to jest możliwe, a jeśli tak to jakich instrukcji należy użyć?
Pozdrawiam
W programie wykorzystuję dwa podprogramy i w każdym z nich przerwania od licznika timer0. Chciałbym gdy wykonywany jest podprogram1 przepelnienie licznika powodowalo przerwanie do przerwania1 a gdy wykonywany jest podprogram2 przepełnienie licznika powodowało przerwanie do przerwania2. Moje pytanie brzmi, czy to jest możliwe, a jeśli tak to jakich instrukcji należy użyć?
Pozdrawiam