Witam
Mam małe żaróweczki (60V, 50mA). Chciałbym z nich zrobić oświetlenie na 230V. Połączyłem 4 szeregowo, ale nie chcą działać. Wcześniej miałem tak samo połączone o wartościach 20mA i działały bez problemu.
Jak to podłączyć żeby działało?
Dziękuje za pomoc i przepraszam za głupie pytanie
Mam małe żaróweczki (60V, 50mA). Chciałbym z nich zrobić oświetlenie na 230V. Połączyłem 4 szeregowo, ale nie chcą działać. Wcześniej miałem tak samo połączone o wartościach 20mA i działały bez problemu.
Jak to podłączyć żeby działało?
Dziękuje za pomoc i przepraszam za głupie pytanie